Podnikový nákup  

Podnikový nákup je důležitý pilíř ziskovosti každé obchodní či výrobní společnosti. Klíčové je nalézt oboustranně výhodné řešení jak na straně nakupujícího, tak na straně prodávajícího a navázaní dlouhodobé obchodní spolupráce. Známe obě strany mince. Máme zkušenosti s nákupem z pohledu obchodníka i dodavatele.  

S čím vám pomůžeme 

  • nastavit funkční nákupní strategii
  • vyškolit pracovníky
  • zefektivnit nákupní procesy
  • pomoci vyjednat lepší obchodní podmínky
  • poradit, jak vyhledat vhodné dodavatele atd.
  • více na www.podnikovynakup.cz


Radim Ušel 

Odborný garant tématu 

– 25 let praxe v nákupní a prodejní činnosti 
– budování nákupního oddělení od A do Z
– specializace na tvorbu nákupních a prodejních strategií
– řízení nákupu včetně vyjednávání na domácím i zahraničních trzích 
– vedení prodejních týmů 

 
Mohlo by vás zajímat 

Leadershipové karty  

Leadershipové karty jsou analytický nástroj pro lídry, majitele firem, HR a interní lektory. Jsou velmi srozumitelné, mají hravou metodiku a atraktivní design. Karty pochází z dílny Beáty Holé (Court of Moravia). Jsme certifikovanými lektory. Více o kartách

Online diagnostika

AON je světový poskytovatel online diagnostiky a řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e/AON je každoročně hodnoceno několik milionů osob, díky čemuž využíváme zkušenosti z testování velkého množství osob.  

Business snídaně Sharane

Business snídaně Sharane pořádáme již několik let. Cílem setkávání je sdílení zkušeností z praxe v různých oblastech. Součástí snídaně je vždy uvedení do tématu formou stručné prezentace, na kterou navazuje moderovaná diskuze a vzájemné sdílení zkušeností. Přehled aktuálních akcí.