Děkujeme za vloženou důvěru

S nově založeným HR oddělením nám vznikla potřeba vzdělat HR manažerku, tedy mě. Jako mentorku jsem si zvolila Šárku a jsem moc ráda. Spolupráce byla výborná. Těšila jsem se na každé setkání. 

Díky ní jsem poznala oblast, která pro mě byla úplně nová. Těší mě, když vidím, že vše, co mě Šárka naučila, po aplikování do praxe funguje :-)

Jitka Šafářová
Jitka ŠafářováSystem4u a.s. | HR manažerka

Společnost Sharane je pro naši firmu velmi silným partnerem, zejména při procesu výběru a hodnocení nových uchazečů pro střední a vyšší management firmy, a je vždy velmi důležitým poradním hlasem v celém procesu náboru nových zaměstnanců.

Není to ale jediná spolupráce v oblasti HR, velmi úzce s firmou Sharane spolupracujeme i v procesech vzdělávání a motivace stávajících zaměstnanců, a to formou různých metodik, například leadershipové karty pro mapování a rozvoj lídrů, nebo koučovací přístup s mentorinkem, který jsme využili například u manažerů výroby. Inspirativní jsou i organizované workshopy na různá témata a oblasti, kterých se naši zaměstnanci vždy rádi účastní, zde se témata neposlouchají, ale živě tvoří.

Miroslav Vrba
Miroslav VrbaS&K LABEL spol. s r.o. | výkonný ředitel a prokurista

Šárka Chládková nám pomohla se správným nastavení kroků a cílů při změnách v řízení společnosti.

 

Chtěla bych poděkovat za intenzivní spolupráci, která byla hnací silou udržovat správný směr při formování struktury a nastavení procesů.

Marie Schůtová
Marie SchůtováSB projekt s.r.o. | ředitelka a jednatelka

Nábor v IT je tak trochu konkurenční boj. Potřebovali jsme něco začít dělat jinak. Tak jsme si pozvali Šárku :)

Díky společnému workshopu jsme si dokázali ujasnit, jaká jsme vlastně firma, jaké kolegy tedy hledáme a hlavně, jak je oslovit. Uvědomili jsme si, kde můžeme zapracovat na naší prezentaci směrem k potenciálním uchazečům, čím se odlišit.
A funguje to :)
Díky Šárko!

Kristýna Čermáková
Kristýna ČermákováARTIN, spol. s r.o.

Ne nadarmo se traduje, že nejtěžší je práce s lidmi a paní Chládková nám svým vstřícným přístupem, osobní motivací, profesionalitou i zkušenostmi umožňuje soustředit energii na další pracovní oblasti, protože víme, že oblast human resources je v dobrých rukách.

Martin Krejčík
Martin KrejčíkSaegeling Medizintechnik, s.r.o. | Obchodní ředitel

Spolupráce se společností Sharane nám zajistila efektivní řešení personální problematiky.

Individuální a korektní přístup při výběru nových zaměstnanců a pomoc s profesním i osobním rozvojem našich zaměstnanců vnímáme jako velmi přínosnou.

Martin Šlosar
Martin ŠlosarFABBRO, s.r.o. | prokurista

Největší přínos vidím v pomoci se specifikací motivačního způsobu odměňování. Také vidím, že změna inzerátů na náborových serverech značně zvýšila kvalitu a počet uchazečů. 

Marek Gach
Marek GachKurzor, s. r. o. | jednatel

Jako poměrně mladá a rychle rostoucí firma jsme si po sedmi letech podnikání uvědomili, že potřebujeme pomoc odborníka na personalistiku.

Chtěl bych tímto poděkovat paní Šárce Hradské za její pomoc při výběru nových spolupracovníků a také za zpracování „personálního auditu“, který se stal odrazovým materiálem k nastartování pozitivních změn v oblasti personalistiky a podnikových procesů v naší společnosti.

Robert Kunorza
Robert KunorzaZ-STYLE CZ a.s. | ředitel

Díky patří i dalším klientům...