O společnosti Sharane 

Jmenuji se Šárka Chládková a jsem majitelkou společnosti Sharane. Založit vlastní firmu jsem se rozhodla v roce 2014 po mnoha letech praxe v personalistice a HRM. Uvědomila jsem si, že jako konzultant mohu pomoci v rozvoji mnohem více firmám. Těší mě rozmanitost mojí práce a množství kreativity, které je potřeba při plánování a koordinování strategií vynaložit. Vnímám, že nejen lidé, ale i firmy jsou velké individuality s různým potenciálem a potřebami v odlišných fázích vývoje. Díky tomu dokážeme v Sharane s klienty tvořit, rozvíjet a propojovat strategie v HRM, ekonomice, marketingu, nákupu i Business Developmentu. Mimo jiné také sdílíme naše zkušenosti na pravidelných společných setkáních a věnujeme se rozvoji individuálních dovedností jednotlivců i týmů. LinkedIn profil.

Mé krédo zní: „Cesta bez cíle je jako ryba bez vody.“ 

 
Přehled zaměření členů týmu   

Šárka Chládková 

Koučink | Personalistika 

Dagmar Ševčíková

Personalistika

Tomáš Hrnek 

Byznys strategie

     
     

Radim Ušel 

Podnikový nákup

Lenka Kachlíková 

Podniková ekonomika

Eva Havelková 

Marketing

 


Spolupracujeme 

Jihomoravské inovační centrum 

Hlavním cílem JIC je podporovat začínající podnikatele ve fázi prvotního nápadu, rychle rostoucí startupy, ale i zavedené technologické firmy. V současné době se centrum stará o desítky firem se stovkami zaměstnanců. V rámci poradenství spolupracuje JIC s vybranými odborníky z různých oborů. Těší nás, že je Šárka Chládková akreditovaným expertem JIC v oblasti organisation .

Online diagnostika – cut-e

Cut-e je největší světový poskytovatel online diagnostiky a individuálních řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců a významný poskytovatel služeb v oblasti HR vzdělávání. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e je každoročně hodnoceno více jak 4 mil. osob. Díky této spolupráci využíváme zkušenosti a znalosti z testování velkého množství osob.  Jsme cerifikovaní uživatelé.

 


Partneři 

Centrum vzdělávání všem

Centrum vzdělávání všem je informačně-poradenské centrum Jihomoravského kraje. Je průvodce světem kariéry a profesního rozvoje. Zaručuje odborný a profesionální přístup ke každému jedinci, respektuje jeho životní příběh a reflektuje jeho individuální potřeby.

FS system

FS system poskytuje  komplexní správu systémů bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a bezpečnosti technických zařízení. Tým specialistů s odpovídajícím odborným vzděláním a potřebnou kvalifikací efektivně zajišťuje požadavky svých klientů, a to s důrazem na platné právní předpisy a zákonné povinnosti.