O společnosti Sharane

Jmenuji se Šárka Chládková (dříve Hradská) a jsem majitelkou společnosti Sharane. LinkedIn profil. Založit vlastní firmu jsem se rozhodla po téměř dvaceti letech praxe v personalistice a HR. Uvědomila jsem si, že jako konzultant mohu pomoci v rozvoji mnohem více firmám. Těší mě rozmanitost mojí práce a množství kreativity, které je potřeba při plánování a koordinování strategií vynaložit. Nejen lidé, ale i firmy jsou velké individuality s různým potenciálem. Spolupracuji s řadou osobně prověřených externích odborníků a specialistů. V roce 2019 rozšiřujeme služby Sharane o oblast podnikového nákupu www.podnikovynakup.cz

Mé krédo zní: „Správní lidé na správných místech, propojení vzájemných očekávání, rozvoj, důvěra, růst! “ 


Spolupracujeme 

Jihomoravské inovační centrum 

Hlavním cílem JIC je podporovat začínající podnikatele ve fázi prvotního nápadu, rychle rostoucí startupy, ale i zavedené technologické firmy. V současné době se centrum stará o desítky firem se stovkami zaměstnanců. V rámci poradenství spolupracuje JIC s vybranými odborníky z celého světa z jednotlivých oborů. Těší mě, že jsem se stala expertem na konzultace v oblasti HR .

Online diagnostika – cut-e

Cut-e je největší světový poskytovatel online diagnostiky a individuálních řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců a významný poskytovatel služeb v oblasti HR vzdělávání. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e je každoročně hodnoceno více jak 4 mil. osob. Díky této spolupráci mohu využívat zkušenosti a znalosti z testování velkého množství osob.  

Poslechněte si zajímavý rozhovor o online psychometrii v Českém rozhlase:  
V životopisu se nepřikrášlujte, odhalí vás psychotesty 


Partneři 

COCUMA 

Mění způsob hledání práce. Petr Skodrojanis a jeho tým přináší inspirativní náhled do firem a jejich firemních kultur. Každý firemní profil vytváří na míru. Věnují se dramaturgii obsahu tak, aby dokázali zprostředkovat jedinečnost firemní kultury. Company Culture Market inspiruje k jinému přístupu při hledání práce.

Centrum vzdělávání všem

Centrum vzdělávání všem je informačně-poradenské centrum Jihomoravského kraje. Je průvodce světem kariéry a profesního rozvoje. Zaručuje odborný a profesionální přístup ke každému jedinci, respektuje jeho životní příběh a reflektuje jeho individuální potřeby.

FS system

FS system poskytuje  komplexní správu systémů bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a bezpečnosti technických zařízení. Tým specialistů s odpovídajícím odborným vzděláním a potřebnou kvalifikací efektivně zajišťuje požadavky svých klientů, a to s důrazem na platné právní předpisy a zákonné povinnosti.