Obchod   

Obchod je základní pilíř každé, nejen obchodní, společnosti. Obchodování má spoustu specifik, psaných či nepsaných pravidel, vzájemně se ovlivňujících souvislostí a nepředvídatelných okolností. Pomáháme firmám obchod rozběhnout, rozšířit i restartovat. To vše na základě dlouholetých zkušeností s použitím prověřených osvědčených postupů. 

S čím vám pomůžeme 

  • vytvořit obchodní strategii
  • definovat vhodné prodejní kanály s ohledem na zaměření firmy a její pozici na trhu
  • zavést nové produkty 
  • nastavit vhodné způsoby obchodní prezentace a komunikace se zákazníky
  • zefektivnit existující prodejní kanály 


Radim Ušel 

Odborný garant tématu 

– 25 let praxe v nákupní a prodejní činnosti 
– budování nákupního oddělení od A do Z
– specializace na tvorbu nákupních a prodejních strategií
– řízení nákupu včetně vyjednávání na domácím i zahraničních trzích 
– vedení prodejních týmů 

 
Mohlo by vás zajímat 

Leadershipové karty  

Leadershipové karty jsou analytický nástroj pro lídry, majitele firem, HR a interní lektory. Jsou velmi srozumitelné, mají hravou metodiku a atraktivní design. Karty pochází z dílny Beáty Holé (Court of Moravia). Jsme certifikovanými lektory. Více o kartách

Online diagnostika

AON je světový poskytovatel online diagnostiky a řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e/AON je každoročně hodnoceno několik milionů osob, díky čemuž využíváme zkušenosti z testování velkého množství osob.  

Business snídaně Sharane

Business snídaně Sharane pořádáme již několik let. Cílem setkávání je sdílení zkušeností z praxe v různých oblastech. Součástí snídaně je vždy uvedení do tématu formou stručné prezentace, na kterou navazuje moderovaná diskuze a vzájemné sdílení zkušeností. Přehled aktuálních akcí.