O společnosti Sharane 

Jmenuji se Šárka Chládková a jsem majitelkou společnosti Sharane. Založit vlastní firmu jsem se rozhodla v roce 2014 po mnoha letech praxe v personalistice a HRM. Uvědomila jsem si, že jako konzultant mohu pomoci v rozvoji mnohem více firmám. Těší mě rozmanitost mojí práce a množství kreativity, které je potřeba při plánování a koordinování strategií vynaložit. Vnímám, že nejen lidé, ale i firmy jsou velké individuality s různým potenciálem a potřebami v odlišných fázích vývoje. Díky tomu dokážeme v Sharane s klienty tvořit, rozvíjet a propojovat strategie v HRM, ekonomice, marketingu, nákupu i Business Developmentu. Mimo jiné také sdílíme naše zkušenosti na pravidelných společných setkáních a věnujeme se rozvoji individuálních dovedností jednotlivců i týmů. LinkedIn profil.

Mé krédo zní: „Cesta bez cíle je jako ryba bez vody.“ 

 
Přehled zaměření členů týmu   

Šárka Chládková 

Koučink | Personalistika 

Yvonne Hanáková 

Personalistika

Tomáš Hrnek 

Byznys strategie | Logistika 

     
     

Radim Ušel 

Podnikový nákup | Obchod

Lenka Kachlíková 

Podniková ekonomika

Eva Havelková 

Marketing

     

Jindřich Salajka

Výroba | Projektové řízení

František Burda

Firemní design 

Jindřiška Chaloupková 

Koučink 

 


Spolupracujeme 

Jihomoravské inovační centrum 

Hlavním cílem JIC je podporovat začínající podnikatele ve fázi prvotního nápadu, rychle rostoucí startupy, ale i zavedené technologické firmy. V současné době se centrum stará o desítky firem se stovkami zaměstnanců. V rámci poradenství spolupracuje JIC s vybranými odborníky z různých oborů. Těší nás, že je Šárka Chládková akreditovaným expertem JIC v oblasti organisation .

Online diagnostika – cut-e

Cut-e je největší světový poskytovatel online diagnostiky a individuálních řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců a významný poskytovatel služeb v oblasti HR vzdělávání. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e je každoročně hodnoceno více jak 4 mil. osob. Díky této spolupráci využíváme zkušenosti a znalosti z testování velkého množství osob.  Jsme cerifikovaní uživatelé.

 


Partneři 

FS system

FS system poskytuje  komplexní správu systémů bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a bezpečnosti technických zařízení. Tým specialistů s odpovídajícím odborným vzděláním a potřebnou kvalifikací efektivně zajišťuje požadavky svých klientů, a to s důrazem na platné právní předpisy a zákonné povinnosti.

 

FENIX SEARCH

FENIX SEARCH je společností využívající metody a nástroje moderního Recruitmentu a Sourcingu. Zaměřuje se na vyhledání kandidátů vrcholového managementu firem, vyhledání vysoce specializovaných a kvalifikovaných pracovníků a obsazování komplikovaných pozic středního a vyššího managementu.