O společnosti Sharane 

Jmenuji se Šárka Chládková a jsem majitelkou/jednatelkou společnosti Sharane. Založit vlastní firmu jsem se rozhodla v roce 2014 po mnoha letech praxe v managementu. Uvědomila jsem si, že jako konzultant mohu pomoci v rozvoji mnohem více firmám. Těší mě rozmanitost mojí práce a množství kreativity, které je potřeba při plánování a koordinování strategií vynaložit. Vnímám, že nejen lidé, ale i firmy jsou velké individuality s různým potenciálem a potřebami v odlišných fázích vývoje. Díky tomu dokážeme v Sharane s klienty tvořit, rozvíjet a propojovat dílčí firemní strategie. Sdílíme naše zkušenosti na pravidelných společných setkáních a věnujeme se rozvoji individuálních dovedností jednotlivců i týmů.

Mé krédo zní: „Cesta bez cíle je jako ryba bez vody.“ 

Tým konzultantů 

Eva Havelková  

Marketing | Interní komunikace

Marketing vnímám jako komplexní pohled na celkovou komunikaci firmy, jejíž základy stojí na definici image a budoucím rozvoji. Tou nejdůležitější stránkou jsou nicméně lidé. Způsob řízení marketingu, jeho šíření směrem ven i dovnitř, vždy ovlivňuje individuální nastavení lidí napříč organizací. Proto mě v rámci marketingového plánování nejvíce baví ta různorodost oborů a situací, ve kterých se klienti nacházejí. Vždy jej plánuji s respektem k potřebám jednotlivého klienta.  

      


 

Spolupracujeme 

Jihomoravské inovační centrum 

Hlavním cílem JIC je podporovat začínající podnikatele ve fázi prvotního nápadu, rychle rostoucí startupy, ale i zavedené technologické firmy. V současné době se centrum stará o desítky firem se stovkami zaměstnanců. V rámci poradenství spolupracuje JIC s vybranými odborníky z různých oborů. Těší nás, že je Šárka Chládková akreditovaným expertem JIC a sítě inovačních center Ynovate.

Online diagnostika 

AON je světový poskytovatel online diagnostiky a individuálních řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců a významný poskytovatel služeb v oblasti HR vzdělávání. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e/AON je každoročně hodnoceno několik milionů osob. Díky této spolupráci využíváme zkušenosti a znalosti z testování velkého množství osob.  Jsme cerifikovaní uživatelé.

 

Externí konzultanti 

Lenka Kachlíková

Podniková
ekonomika

František Burda

Firemní
design
 

Tomáš Hrnek

Byznys strategie
Logistika 

Radim Ušel

Podnikový nákup
Obchod