O společnosti Sharane 

Jmenuji se Šárka Chládková a jsem majitelkou/jednatelkou společnosti Sharane. Založit vlastní firmu jsem se rozhodla v roce 2014 po mnoha letech praxe v managementu. Uvědomila jsem si, že jako konzultant mohu pomoci v rozvoji mnohem více firmám. Těší mě rozmanitost mojí práce a množství kreativity, které je potřeba při plánování a koordinování strategií vynaložit. Vnímám, že nejen lidé, ale i firmy jsou velké individuality s různým potenciálem a potřebami v odlišných fázích vývoje. Díky tomu dokážeme v Sharane s klienty tvořit, rozvíjet a propojovat dílčí firemní strategie. Sdílíme naše zkušenosti na pravidelných společných setkáních a věnujeme se rozvoji individuálních dovedností jednotlivců i týmů.

Mé krédo zní: „Cesta bez cíle je jako ryba bez vody.“ 

Tým konzultantů 

Eva Havelková  

Marketing | Interní komunikace

Konzultacím v oblasti marketingové strategie a interní komunikace se věnuji od roku 2012. Baví mě nejen různorodost oborů a situací, ve kterých se klienti nacházejí, ale především pohled na problematiku z širší perspektivy. To neoddělitelné propojení marketingu s ostatními firemními aktivitami a jejich lidmi. 

      


 

Lenka Kachlíková

Podniková
ekonomika

František Burda

Firemní
design
 

Tomáš Hrnek

Byznys strategie
Logistika 

Radim Ušel

Podnikový nákup
Obchod

       

 

 

 

 

 

Spolupracujeme 

Jihomoravské inovační centrum 

Hlavním cílem JIC je podporovat začínající podnikatele ve fázi prvotního nápadu, rychle rostoucí startupy, ale i zavedené technologické firmy. V současné době se centrum stará o desítky firem se stovkami zaměstnanců. V rámci poradenství spolupracuje JIC s vybranými odborníky z různých oborů. Těší nás, že je Šárka Chládková akreditovaným expertem JIC a sítě inovačních center Ynovate.

Online diagnostika 

AON je světový poskytovatel online diagnostiky a individuálních řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců a významný poskytovatel služeb v oblasti HR vzdělávání. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e/AON je každoročně hodnoceno několik milionů osob. Díky této spolupráci využíváme zkušenosti a znalosti z testování velkého množství osob.  Jsme cerifikovaní uživatelé.