Manažerský rozvoj

Rozvoj manažerů, lídrů i talentů je velmi široké téma. Rozmanitost nástrojů a metodik přináší řadu možností, jak pracovat s individuálním nastavením každého jednotlivce, týmu. Setkat se můžete například s koučinkem, mentorinkem, lektorskou činností, poradenstvím apod. Koučování je cestou k objevování zdrojů vlastního potenciálu. Kouč podporuje koučovaného na jeho cestě v hledání zdrojů, jak překonávat překážky a učí ho cíleně se zaměřit na vlastní zdroje při dosahování vizí a cílů. Kouč nehodnotí, neposuzuje, nekomentuje, neradí. Mentorink přináší vlastní zkušenosti mentora a vybízí mentee k jejich objevování. Lektor, poradce předává informace.

S čím vám pomůžeme 

  • realizovat individuální a skupinový koučink / mentorink
  • provést personální audit (správní lidé na správných místech)
  • nastavit rozvojové plány (jednotlivec, tým)
  • designovat a realizovat Assessment / Development Centre
  • rozvíjet role lídra, leadership, manažerské dovednosti


Šárka Chládková  

Odborný garant tématu 

– individuální a týmový rozvoj 
– manažerský rozvoj, leadership, HRBP 
– psychometrie, AC/DC, interní komunikace 
– vedení seminářů, workshopů
– koučink, mentoring | LinkedIn profil

  

  

Mohlo by vás zajímat 

Leadershipové karty  

Leadershipové karty jsou analytický nástroj pro lídry, majitele firem, HR a interní lektory. Jsou velmi srozumitelné, mají hravou metodiku a atraktivní design. Karty pochází z dílny Beáty Holé (Court of Moravia). Jsme certifikovanými lektory. Více o kartách

Online diagnostika

AON je světový poskytovatel online diagnostiky a řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e/AON je každoročně hodnoceno několik milionů osob, díky čemuž využíváme zkušenosti z testování velkého množství osob.  

Business snídaně Sharane

Business snídaně Sharane pořádáme již několik let. Cílem setkávání je sdílení zkušeností z praxe v různých oblastech. Součástí snídaně je vždy uvedení do tématu formou stručné prezentace, na kterou navazuje moderovaná diskuze a vzájemné sdílení zkušeností. Přehled aktuálních akcí.