1. 11. 2023

Hravá cesta k inovaci a úspěchu 

Připojte se k nám na nadcházející business snídani.  Najdete inspiraci, jak využívat hravá a kreativní řešení v praxi, prostor pro sdílení svých zkušeností, konstruktivní diskusi. Společně otestujeme a prozkoumáme hravé nástroje a metodiky. Akce je určena majitelům, CEO, manažerům, HR. Velikost firmy ani obor nerozhoduje.  

Číst celý článek

11. 10. 2023

Facilitace: Klíč k úspěšnému vedení meetingů 

Workshop Facilitace otevírá dveře do světa inspirace každému, kdo má chuť zjistit, jak efektivně vést porady, jednaní, meetingy či workshopy a získat techniky, díky kterým bude schopen zvýšit efektivitu těchto schůzek.  

Během 4 hod. setkání ve skupině s maximálně 12 účastníky budete mít příležitost zapojit se do různorodých aktivit, které vám umožní základní vhled do problematiky facilitačních dovedností a poskytnou jasnou strukturu spolu s několika technikami facilitace.

Nabídneme vám nové znalosti, prostor k sebereflexi a diskuzi, v neposlední řadě také jedinečnou příležitost navázat nové kontakty s kolegy a kolegyněmi, kteří se zajímají o téma facilitace. 

Číst celý článek

7. 9. 2023

Manažerský rozvoj:
Cesta k růstu a efektivitě

Workshop otevírá dveře do světa systematického manažerského rozvoje pro všechny, kteří mají chuť vykročit dál na svoji manažerskou cestu. 

Během 4 hod. setkání v malé skupině maximálně 12 účastníků se budete moci zapojit do různorodých aktivit a diskuzí. Nabídneme nové znalosti, prostor k sebereflexi, ale také nové kontakty s kolegy/kolegyněmi na podobných pozicích.

Číst celý článek

7. 6. 2023

Proč a jak identifikovat kompetence v týmu

Přijďte načerpat inspiraci, vzájemně sdílet své zkušenosti a popřemýšlet nad tématem. Akce je určena majitelům, CEO, manažerům, HR. Velikost firmy ani obor nerozhoduje. 

Číst celý článek

27. 4. 2023

Praktický průvodce začínajícího manažera/manažerky

Workshopy určené začínajícím manažerům/manažerkám a těm, které manažerská role čeká v blízké budoucnosti.  Skupina max. 8 účastníků, 3 x 4 hod. společného času (duben 2023 - červen 2023), individuální online konzultace, sebepoznání, inspirace pro vlastní rozvojovou cestu, interaktivita a transfer znalostí do praxe.  

Číst celý článek