Logistika

S definicí logistiky bývá občas problém. Pro někoho je to přeprava zboží, pro jiného zásobování, pro dalšího skladování. Ať už ji definujeme nebo vnímáme jakkoliv, je nedílnou součástí výrobního/prodejního řetězce. Bez ní bychom nic nepřevezli, zásoby by nebyly na svém místě a skladování by bylo v troskách. Správně nastavené a komplexní logistické procesy významně ovlivňují rychlost při obsluze zákazníka. A rychlost, to je dnes základ všeho.

S čím vám pomůžeme 

  • optimalizovat logistické procesy pro podporu výroby a prodeje
  • analyzovat přínosy při změně logistického modelu (přesun lokality, regionalizace, synergie)
  • vybrat pro logistiku použitelné technologie 
  • navrhnout vhodné logistické sítě a transportní modely  


Tomáš Hrnek 

Odborný garant tématu 

– přes 20 let zkušeností v zahraničních společnostech
– strategie, identifikace potenciálu, rozvoj aktivit, KPI, provozní audity
– vedení regionálních projektů ve střední a východní Evropě
– rozvoj a vedení 140+ zaměstnanců v různých lokalitách
– přesun výrobních provozů a zahájení činnosti v nové lokalitě 

 
Mohlo by vás zajímat 

Leadershipové karty  

Leadershipové karty jsou analytický nástroj pro lídry, majitele firem, HR a interní lektory. Jsou velmi srozumitelné, mají hravou metodiku a atraktivní design. Karty pochází z dílny Beáty Holé (Court of Moravia). Jsme certifikovanými lektory. Více o kartách

Online diagnostika

AON je světový poskytovatel online diagnostiky a řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e/AON je každoročně hodnoceno několik milionů osob, díky čemuž využíváme zkušenosti z testování velkého množství osob.  

Business snídaně Sharane

Business snídaně Sharane pořádáme již několik let. Cílem setkávání je sdílení zkušeností z praxe v různých oblastech. Součástí snídaně je vždy uvedení do tématu formou stručné prezentace, na kterou navazuje moderovaná diskuze a vzájemné sdílení zkušeností. Přehled aktuálních akcí.