Personalistika 

Personalistikou (řízením lidských zdrojů, HR, lidmi…) se musí zabývat každá organizace. Minimálně legislativní částí a povinnostmi, které definuje zákon. Ovšem o tom, jak velký vliv budou mít lidé na celkový a ekonomický rozvoj společnosti, rozhoduje zaměření se i na další personální procesy. Pokud se význam těchto procesů podceňuje a vše se děje pouze náhodně a odděleně od dalších činností společnosti, moc velký efekt na celkový rozvoj společnosti to nemá.

S čím vám pomůžeme 

  • propojit HR s celofiremní strategií  
  • analyzovat stávající HR procesy a navrhnout další rozvoj
  • stabilizovat a systematicky rozvíjet pracovníky i týmy
  • hledat a rozvíjet talenty
  • nastavit klíčové HR ukazatele 
  • více o personalistice   


Šárka Chládková 

Odborný garant tématu 

– individuální a týmový rozvoj 
– manažerský rozvoj, leadership, HRBP 
– psychometrie, AC/DC, interní komunikace 
– vedení seminářů, workshopů
– koučink, mentoring | LinkedIn profil

 

Mohlo by vás zajímat 

Leadershipové karty  

Leadershipové karty jsou analytický nástroj pro lídry, majitele firem, HR a interní lektory. Jsou velmi srozumitelné, mají hravou metodiku a atraktivní design. Karty pochází z dílny Beáty Holé (Court of Moravia). Jsme certifikovanými lektory. Více o kartách

Online diagnostika

AON je světový poskytovatel online diagnostiky a řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e/AON je každoročně hodnoceno několik milionů osob, díky čemuž využíváme zkušenosti z testování velkého množství osob.  

Business snídaně Sharane

Business snídaně Sharane pořádáme již několik let. Cílem setkávání je sdílení zkušeností z praxe v různých oblastech. Součástí snídaně je vždy uvedení do tématu formou stručné prezentace, na kterou navazuje moderovaná diskuze a vzájemné sdílení zkušeností. Přehled aktuálních akcí.