7. 6. 2023

Proč a jak identifikovat kompetence v týmu

Přijďte načerpat inspiraci, vzájemně sdílet své zkušenosti a popřemýšlet nad tématem. Akce je určena majitelům, CEO, manažerům, HR. Velikost firmy ani obor nerozhoduje. 

Číst celý článek

27. 4. 2023

Praktický průvodce začínajícího manažera/manažerky

Workshopy určené začínajícím manažerům/manažerkám a těm, které manažerská role čeká v blízké budoucnosti.  Skupina max. 8 účastníků, 3 x 4 hod. společného času (duben 2023 - červen 2023), individuální online konzultace, sebepoznání, inspirace pro vlastní rozvojovou cestu, interaktivita a transfer znalostí do praxe.  

Číst celý článek

8. 3. 2023

Předpoklady a očekávání v pracovních vztazích

Pojďte s námi diskutovat, sdílet zkušenosti a vzájemně se poznávat. Akce je určena majitelům, CEO, manažerům i HR. Velikost firmy ani obor nerozhoduje.

Číst celý článek

22. 2. 2023

ROZVOJ ZAMĚSTNANCŮ

Přinášíme do diskuze téma v celé jeho komplexnosti - jak uchopit proces systematicky, prakticky, srozumitelně pro všechny zúčastněné, bez přílišných složitostí a zároveň v návaznosti na požadované byznys výsledky.

Pozvánka je určená HR specialistům rozvoje a vzdělávání, HR manažerům, HRBP. Velikost firmy a obor nejsou rozhodující.

Číst celý článek

31. 1. 2023

Mladá manažerka/mladý manažer

Proč otvíráme KOMUNITNÍ PLATFORMU pro mladé manažery/ky?

Udělali jsme si malý průzkum v cílové skupině mladých se strmou trajektorií kariérního růstu, naslouchali jejich potřebám a design celoročního programu pro lidi podobného věku a kariéry na sebe nenechal dlouho čekat.

Číst celý článek