O společnosti Sharane 

Šárka Chládková – jednatelka  

Personalistika | Koučink

Založit Sharane jsem se rozhodla v roce 2014 po mnoha letech praxe v personalistice a HRM. Uvědomila jsem si, že jako konzultant mohu pomoci v rozvoji mnohem více firmám. Baví me rozmanitost mojí práce a množství kreativity, které je potřeba při plánování a koordinování strategií vynaložit. Lidé i firmy jsou velké individuality s různým potenciálem a potřebami v odlišných fázích vývoje. Jsem ráda, že již dlouhodobě dokážeme v Sharane spolu s klienty tvořit, rozvíjet a propojovat strategie.

 

Petra Polusová  

Personalistika | Vzdělávání 

Více než dvacet let jsem byla součástí pracovních týmů v různorodých společnostech. Měla jsem tedy možnost být u strategických rozhodování, budování týmů a hodnot, řešení různých nestandardních a kritických situací, ale také u spousty rozvojových aktivit. Z konzultantské pozice mohu klientům nabídnout pochopení interních procesů a vazeb, a přitom si zachovat nadhled nad celou problematikou. Vnímám, že jsem touto cestou podnikatelům více prospěšná než kdykoliv předtím.

 

Eva Havelková  

Komunikace |Marketing

Konzultacím v oblasti marketingové strategie a komunikace se věnuji od roku 2012. Baví mě nejen různorodost oborů a situací, ve kterých se klienti nacházejí, ale především pohled na problematiku z širší perspektivy. To neoddělitelné propojení marketingu s ostatními firemními aktivitami a jejich lidmi.  
   


Externí spolupracovníci Sharane    

Lenka Kachlíková

Podniková
ekonomika

František Burda

Firemní
design
 

Tomáš Hrnek

Byznys strategie
Logistika 

Radim Ušel

Podnikový nákup
Obchod

       

 

Spolupracujeme 

Jihomoravské inovační centrum 

Hlavním cílem JIC je podporovat začínající podnikatele ve fázi prvotního nápadu, rychle rostoucí startupy, ale i zavedené technologické firmy. V současné době se centrum stará o desítky firem se stovkami zaměstnanců. V rámci poradenství spolupracuje JIC s vybranými odborníky z různých oborů. Těší nás, že je Šárka Chládková akreditovaným expertem JIC v oblasti organisation .

Online diagnostika 

AON je největší světový poskytovatel online diagnostiky a individuálních řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců a významný poskytovatel služeb v oblasti HR vzdělávání. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e je každoročně hodnoceno více jak 4 mil. osob. Díky této spolupráci využíváme zkušenosti a znalosti z testování velkého množství osob.  Jsme cerifikovaní uživatelé.