Interní i externí komunikace

Prochází-li firma změnami, je nutné tyto změny komunikovat nejen směrem ke svým zákazníkům a klientům, ale i ke svým zaměstnancům. Způsob předávání těchto informací má výrazný vliv na posilování zaměstnanecké sounáležitosti a vnímání a respektování prováděných změn.

S čím vám pomůžeme 

  • Ukážeme vám, proč je důležité pohlížet na zaměstnance jako na specifickou cílovou skupinu.
  • Poradíme vám, jaké techniky a metody externího marketingu lze využít v interní komunikaci. 
  • Dáme vám pohled z venku, jak vaše komunikace ovlivňuje působení firmy nejen směrem k zákazníkům, ale i k potenciálním zaměstnancům. 


Eva Havelková  

Odborný garant tématu 

– marketingová konzultantka od roku 2012
– vedení a koordinace projektů od návrhu až po realizaci
– definice značky (brandu), komunikační strategie 
– tvorba www, tiskovin, online marketing, copywriting 
– strategie reklamních kampaní 

 

Mohlo by vás zajímat 

Leadershipové karty  

Leadershipové karty jsou analytický nástroj pro lídry, majitele firem, HR a interní lektory. Jejich hlavní výhodou je, že jsou velmi srozumitelné, mají hravou metodiku a atraktivní design. Karty pochází z dílny  Beáty Holé (Court of Moravia). Jsme certifikovanými lektory a využíváme je v Sharane v rámci systematické a dlouhodobé práci s našimi klienty. Více o kartách

Online diagnostika

AON je největší světový poskytovatel online diagnostiky a individuálních řešení pro nábor a rozvoj zaměstnanců a významný poskytovatel služeb v oblasti HR vzdělávání. Své služby nabízí ve více než 70 zemích světa a 40 jazycích. Pomocí nástrojů cut-e je každoročně hodnoceno více jak 4 mil. osob. Díky této spolupráci využíváme zkušenosti a znalosti z testování velkého množství osob. Detailní popisonline diagnostiky

Business snídaně Sharane

Business snídaně Sharane pořádáme již několik let. Hlavním smyslem setkávání je sdílení zkušeností z praxe v různých oblastech, proto je počet osob omezen na max. 15. Součástí snídaně je vždy uvedení do tématu formou stručné prezentace, na kterou navazuje moderovaná diskuze a vzájemné sdílení zkušeností. Přehled aktuálních akcí.